MINI VISION NEXT 100.

 

Vynaliezavé myslenie je súčasťou DNA značky MINI. Čo ak by sme však dokázali siahnuť až za horizont? Čo ak MINI budúcnosti prinesie unikátny individualizovaný zážitok, v kombinácii so zdieľaným vlastníctvom? Aby sme vám naznačili predstavu toho, čo nás čaká, vytvorili sme imaginárny obraz mobility budúcnosti.

 
 

DIGITÁLNE MOJE.

 

V budúcnosti, keď jedno MINI budú môcť zdieľať všetci, umožní nová generácia technológií vytvoriť u každého používateľa pocit, že je jeho vlastné. Časti vonkajšieho povrchu sa pretransformujú podľa vašich preferencií a keď sa k nim priblížite, premietnu vám váš osobný pozdrav. Interiéru vládne Cooperizer - farebný priehľadný kruhový prístroj v strede vozidla, ktorý je dušou aj srdcom MINI VISION NEXT 100 - a s vodičom komunikuje prostredníctvom dynamickej zmeny farieb.

 
 

ZÁŽITOK ZO ZDIEĽANIA.

 

MINI VISION NEXT 100 sa v priebehu času učí podľa vášho správania rozoznávať, čo práve chcete, navrhne vám skvelé nové lokality na stretnutie s priateľmi a inšpirujúce trasy, ktoré si zamilujete. Cooperizer pomocou funkcie "inspire me" (inšpiruj ma) zároveň prináša možnosť zažiť osobný jazdný režim niekoho iného, z okruhu priateľov, rodiny, celebrít či dokonca kreatívnych vizionárov. Medzi jednotlivými vašimi cestami sa vozidlo samo vyberie do servisného strediska, kde ho vyčistia a nabijú, pred tým ako sa vydá za ďalším vodičom.

 
 

MESTSKÁ MOTOKÁRA.

 

MINI VISION NEXT 100 je poctou ikonickému dizajnu MINI vďaka kolesám až v rohoch karosérie, ktoré maximalizujú typický pocit z ovládateľnosti. Vozidlo má neprehliadnuteľne priehľadnú prednú časť, ktorá dá vodičovi pocit slobody a rýchlosti. Tento dizajn zároveň umožňuje použitie projekcií do jeho zorného poľa, čo ešte viac zvýrazní zážitok. Cooperizer ovláda jazdný režim a ponúkne vám pohodový mierny štýl alebo ostrý športový mód pre maximum zábavy.