MINI CLUBVAN.

 

PREHĽAD.

 
 

ZARIADENÝ BIZNIS

 
 

Chcete predbehnúť svojich konkurentov štýlovo? Tak už ďalej nehľadajte - MINI Clubvan je našou novou svižnou dodávkou, ktorá z vás urobí favorita na poli kuriérskych a doručovateľských služieb. Vidíte tú smietku v spätnom zrkadle? To je konkurent, ktorý už za vami nestíha.

 
 
 
 

TO NAJLEPŠIE

 

Prečo sa rozhodovať medzi efektivitou a štýlom, keď môžete mať oboje? Táto dodávka novej generácie kombinuje veľký nákladový priestor s tradičným vzhľadom MINI a je určená pre podnikateľov s veľkými ambíciami a zároveň dobrým vkusom.

 
 
 

DIZAJN EXTERIÉRU

 
 

DIZAJN INTERIÉRU

 
 
 

Presne ako predchodca zo 60. rokov minulého storočia, ani MINI Clubvan 2012 nie je obyčajné MINI. Tento ultra všestranný šprintér nesie svoj náklad a meno vašej firmy s neprekonateľným štýlom. Individualizujte si zablendované okná a bočné panely firemným logom aj grafikou a MINI Clubvan bude pojazdnou reklamou vášho biznisu.

 
 

MINI Clubvan je nefalšovaná dodávka. Zadné dvere Splitdoor ukrývajú parádny 860-litrový nákladový priestor, ktorý bezpečne dopraví váš tovar do cieľa a deliacu mrežu, ktorá ho ochráni pred preniknutím na predné sedadlá. Kým sa teda štýlovo prepletáte mestskou premávkou, môžete si byť istí, že cenný náklad dorazí do cieľa v dokonalej forme. Navyše, v paneloch nákladového priestoru sú dve 12-voltové zásuvky, ktoré premenia vaše MINI Clubvan na plnohodnotný pojazdný sklad.

 
 
 

MOTORY

 

PREHĽAD DOSTUPNÝCH MODELOV.

 
 

POROVNANIE MODELOV

 

Porovnajte dizajn a vychytávky až troch vybraných modelov MINI súčasne.

 
 

NÁJSŤ MODEL

 

Nájdite svojho favorita. Takého, akého chcete.